Fotka uživatele Miroslava Maixnerová.Fotka uživatele Miroslava Maixnerová.

Před a po…tak takhle jsem si musela vázat pravou ruku cca od dvou týdnů po porodu vpodstatě doteď. Diagnóza zněla „zánět šlach“. Doporučeny byly obvazy, nejlíp ortéza a pro ruku klidový režim. Což se s na váze zdárně přibývající Iris dalo dost těžko splnit. 4 – 6 týdnů a mělo to být v pořádku. Ruka ale zůstávala víceméně stejná, při zátěži naopak horší, nemohla jsem ji ohnout, bolestivý bylo i jen hýbat palcem. S mou profesí – výtvarnice a lektorka výtvarných kurzů – opravdu neveselá existence 🙁 Nehledě na to, že jsem si nemohla pořádně užívat ani dcerku. Neplánované, „náhodné“ setkání s Andrea Asiya Keilová ovšem způsobilo nečekaný zvrat – v parku na lavičce mi ruku prohlídla, promasírovala, ukázala mi odkud vlastně to zápěstí bolí a ruka byla hned lepší ! Doma jsem si ruku masírovala a protahovala a za 3 dny jsem byla bez jakýchkoliv potíží !!! 🙂 Takže jen a jen doporučuju a nemůžu se ti, Andri, doděkovat 🙂)

Miroslava Meixnerová

Nejlepší masáž na jaké jsem kdy byla. Skvělá relaxační masáž zad při sedavém zaměstnání plus výborná reflexní masáž nohou po které mě poprvé v životě nebolí vybočený palec. Rozhodně se budu ráda vracet 🙂

 

Kateřina Cachia

Masáž od Andrei se mi velmi líbí, myslím si, ze to dělá skvěle.

Diana, krejčová

Thank you sooo much Andrea! Magical hands, hope to repeat it next time.

Anastasios Kokkotas, tanečník z řecka

Masáže Body restart mohu jen doporučit. Při mé profesi pracuji s počítačem více než 12 hodin denně a často jsem trpěl bolestmi krční páteře a lopatek. Poté, co jsem objevil toto studio, se sem pravidelně vracím a paní masérka mi vždy pomůže. Ani jsem nečekal, že kromě fyzické úlevy mají tyto masáže i velký vliv na psychiku. Z každé masáže odcházím s velmi dobrým pocitem a s novou chutí do života a do dalších aktivit kromě mé práce.

Martin Lain, programátor

Masáže od paní Andrey jsou prostě úžasné. Z práce nebo ze sportu (squash) jsem občas zatuhlý, ale ruce paní Keilové mě vždycky postaví na nohy. A tak potom odcházím jako znovuzrozený.
Prostředí ve studiu eywa je velice příjemné a na termínu se lze domluvit velice flexibilně. Velice doporučuji.

Viktor, technik