Masáže u Andrei znám už déle a když jsem otěhotněla, tak jsem věděla, že Andrea masíruje i těhotné. Jednak mi masáže pomáhají uvolnit zatuhlé části těla, ale mám taky ráda osobní přístup Andrei a vždy se dozvím něco nového jak si k uvolnění zatuhlých částí těla pomoct a jak určité orgány nebo části těla spolu jsou propojené a ovlivňují se. Co je pro mě také důležité a teď ke konci těhotenství to hodně oceňuji je, že se při masáži na sebe více tzv. naladím. A z masáže odcházím pozitivně naladěná a zklidněná.

Martina

Už je to nějaký ten rok, co jsem se poprvé dozvěděla o vaginálním mapování. Ale pro můj stud jsem se ani neodvážila přemýšlet, že bych na tuto terapii šla. S postupem času, jak jsem se věnovala svému rozvoji, čistkám svého nitra, jsem přicházela na to, že se blíží ten správný čas. Při té vší očistě mi nakonec vyvstalo z mého podvědomí trauma z dětství s tématem znásilnění a bylo rozhodnuto. Věděla jsem, že toto bude ten nejlepší způsob, jak trauma (kde mi vznikly panické úzkosti a při rozpomenutí jsem přestala jíst a spát) zpracovat. Synchronicity fungují skvěle, krátce před rozpomenutím jsem poznala Andreu. Bylo mi jasné, že to nebude náhoda. Andrea měla velmi citlivý přístup a tak jsem se cítila naprosto v pohodě. Mapování jsem absolvovala 3x a moje pocity poté jsou téměř nepopsatelné. Byla to nakonec velmi příjemná cesta do mého nitra, k mojí vnitřní ženské síle, k sobě samé. Hodně mi to ukázalo i ve vztazích s mou mamkou a mou dcerou. Ale hlavně mi to pomohlo najít tu mou vnitřní jistotu a stabilitu. Děkuji!

Maruška

Na tantrickou masáž k Andree jsem se dostal na doporučení a jsem moc rád, že jsem za ní přišel. Masáž v jejím provedení mě doslova uchvátila a to tak, že během čtrnácti dní jsem přišel na masáž znovu:).   Andrea masíruje s neobyčejnou energií, střídá pevné silné doteky s jemnými a láskyplnými. S neuvěřitelnou fantazií a empatií ví, kde, kdy a jak se dotýkat. Dá se říct, že je skutečně podle narození Lvice! A krásná!:) Moc děkuju Andreo a těším se na příští masáž.

  Michal, Brno

Vaginální mapování je terapie u které když si dovolíš, prožiješ své emoce, které sis vědomě , či nevědomě ukládala v těle a které Ti způsobují, že se Ti do života vracejí stejné věci, které už nechceš zažívat. Po uvolnění těchto emocí jsem prožila v těle velmi příjemný pocit a začala jsem mít  radost, která pramenila z mého těla. Děkuji Andrejce, že mi s tím citlivě pomohla a všem ženám doporučuji.

Jana Doležalová

Masáž s Andreou jsem zažil několikrát a vždy to bylo plné hřejivých doteků a překvapení, jak to může vědět, kam přesně sáhnout. Její masáž je plná silných a pevných masážních tahů, které rozdává s obrovským elánem a nakažlivou chutí k životu. A protože to vše dává se svou ženskostí a smíchem, řeším vždy pouze jediný problém… nejbližší volný termín pro další masáž.

Petr Lexa, majitel firmy Promont

Andrea je zajímavá a krásná žena, každou masáž, kterou jsem u Andrei zažil, byla hluboká, přívětivá, laskavá a hravě smyslná. Dotek a pozornost Andrey doporučuji jako nádherné lázně pro tělo i duši. Jen tak dál, Andreo! Díky moc!

Jirka Mošna

Fotka uživatele Miroslava Maixnerová.Fotka uživatele Miroslava Maixnerová.

Před a po…tak takhle jsem si musela vázat pravou ruku cca od dvou týdnů po porodu vpodstatě doteď. Diagnóza zněla „zánět šlach“. Doporučeny byly obvazy, nejlíp ortéza a pro ruku klidový režim. Což se s na váze zdárně přibývající Iris dalo dost těžko splnit. 4 – 6 týdnů a mělo to být v pořádku. Ruka ale zůstávala víceméně stejná, při zátěži naopak horší, nemohla jsem ji ohnout, bolestivý bylo i jen hýbat palcem. S mou profesí – výtvarnice a lektorka výtvarných kurzů – opravdu neveselá existence 🙁 Nehledě na to, že jsem si nemohla pořádně užívat ani dcerku. Neplánované, „náhodné“ setkání s Andrea Asiya Keilová ovšem způsobilo nečekaný zvrat – v parku na lavičce mi ruku prohlídla, promasírovala, ukázala mi odkud vlastně to zápěstí bolí a ruka byla hned lepší ! Doma jsem si ruku masírovala a protahovala a za 3 dny jsem byla bez jakýchkoliv potíží !!! 🙂 Takže jen a jen doporučuju a nemůžu se ti, Andri, doděkovat 🙂)

Miroslava Meixnerová, výtvarnice

Nejlepší masáž na jaké jsem kdy byla. Skvělá relaxační masáž zad při sedavém zaměstnání plus výborná reflexní masáž nohou po které mě poprvé v životě nebolí vybočený palec. Rozhodně se budu ráda vracet 🙂

 

Kateřina Cachia

Masáž od Andrei se mi velmi líbí, myslím si, ze to dělá skvěle.

Diana, krejčová

Thank you sooo much Andrea! Magical hands, hope to repeat it next time.

Anastasios Kokkotas, tanečník z řecka