„Andreu jsem si na vaginální mapování vybrala naslepo, ale věřím tomu, že spřízněné duše se najdou.

S Andreou se mi to hezky splnilo. Její otevřenost mi velmi pomohla na začátku překonat takovou počáteční ostýchavost z neznámého, i přestože jsem tušila, jak mapování probíhá. Velmi oceňuji i citlivost a jemnost, s kterou v průběhu samotného mapování pracovala a její podporu při emočně náročnějších chvilkách. Zároveň jsem velmi ráda, že jsme před i po terapii hovořily o důvodech, proč jsem přišla, o průběhu samotné, o tom co přinesla, ve kterých oblastech mého života se má pánev zrcadlí. Jsem moc ráda, že jsem touto terapii prošla, byl to další krok na mé cestě v probouzení ženské energie v mém těle. Terapií s Andreou se ve mě probudila větší citlivost a tím pádem hlubší prožívání nejen emocí, ale i sexuální rozkoše. Hezky se mi uvolnily i svaly s pánevním dnem související a jako nečekaný bonus mi úplně zmizel spasmus v oblasti pravého spodního břišního svalstva.

Díky moc, Andrej.“

Lucie Walachová

Masáže u Andrei znám už déle a když jsem otěhotněla, tak jsem věděla, že Andrea masíruje i těhotné. Jednak mi masáže pomáhají uvolnit zatuhlé části těla, ale mám taky ráda osobní přístup Andrei a vždy se dozvím něco nového jak si k uvolnění zatuhlých částí těla pomoct a jak určité orgány nebo části těla spolu jsou propojené a ovlivňují se. Co je pro mě také důležité a teď ke konci těhotenství to hodně oceňuji je, že se při masáži na sebe více tzv. naladím. A z masáže odcházím pozitivně naladěná a zklidněná.

Martina

Už je to nějaký ten rok, co jsem se poprvé dozvěděla o vaginálním mapování. Ale pro můj stud jsem se ani neodvážila přemýšlet, že bych na tuto terapii šla. S postupem času, jak jsem se věnovala svému rozvoji, čistkám svého nitra, jsem přicházela na to, že se blíží ten správný čas. Při té vší očistě mi nakonec vyvstalo z mého podvědomí trauma z dětství s tématem znásilnění a bylo rozhodnuto. Věděla jsem, že toto bude ten nejlepší způsob, jak trauma (kde mi vznikly panické úzkosti a při rozpomenutí jsem přestala jíst a spát) zpracovat. Synchronicity fungují skvěle, krátce před rozpomenutím jsem poznala Andreu. Bylo mi jasné, že to nebude náhoda. Andrea měla velmi citlivý přístup a tak jsem se cítila naprosto v pohodě. Mapování jsem absolvovala 3x a moje pocity poté jsou téměř nepopsatelné. Byla to nakonec velmi příjemná cesta do mého nitra, k mojí vnitřní ženské síle, k sobě samé. Hodně mi to ukázalo i ve vztazích s mou mamkou a mou dcerou. Ale hlavně mi to pomohlo najít tu mou vnitřní jistotu a stabilitu. Děkuji!

Maruška

Na tantrickou masáž k Andree jsem se dostal na doporučení a jsem moc rád, že jsem za ní přišel. Masáž v jejím provedení mě doslova uchvátila a to tak, že během čtrnácti dní jsem přišel na masáž znovu:).   Andrea masíruje s neobyčejnou energií, střídá pevné silné doteky s jemnými a láskyplnými. S neuvěřitelnou fantazií a empatií ví, kde, kdy a jak se dotýkat. Dá se říct, že je skutečně podle narození Lvice! A krásná!:) Moc děkuju Andreo a těším se na příští masáž.

  Michal, Brno

Vaginální mapování je terapie u které když si dovolíš, prožiješ své emoce, které sis vědomě , či nevědomě ukládala v těle a které Ti způsobují, že se Ti do života vracejí stejné věci, které už nechceš zažívat. Po uvolnění těchto emocí jsem prožila v těle velmi příjemný pocit a začala jsem mít  radost, která pramenila z mého těla. Děkuji Andrejce, že mi s tím citlivě pomohla a všem ženám doporučuji.

Jana Doležalová

Masáž s Andreou jsem zažil několikrát a vždy to bylo plné hřejivých doteků a překvapení, jak to může vědět, kam přesně sáhnout. Její masáž je plná silných a pevných masážních tahů, které rozdává s obrovským elánem a nakažlivou chutí k životu. A protože to vše dává se svou ženskostí a smíchem, řeším vždy pouze jediný problém… nejbližší volný termín pro další masáž.

Petr Lexa, majitel firmy Promont

Andrea je zajímavá a krásná žena, každou masáž, kterou jsem u Andrei zažil, byla hluboká, přívětivá, laskavá a hravě smyslná. Dotek a pozornost Andrey doporučuji jako nádherné lázně pro tělo i duši. Jen tak dál, Andreo! Díky moc!

Jirka Mošna

Fotka uživatele Miroslava Maixnerová.Fotka uživatele Miroslava Maixnerová.

Před a po…tak takhle jsem si musela vázat pravou ruku cca od dvou týdnů po porodu vpodstatě doteď. Diagnóza zněla „zánět šlach“. Doporučeny byly obvazy, nejlíp ortéza a pro ruku klidový režim. Což se s na váze zdárně přibývající Iris dalo dost těžko splnit. 4 – 6 týdnů a mělo to být v pořádku. Ruka ale zůstávala víceméně stejná, při zátěži naopak horší, nemohla jsem ji ohnout, bolestivý bylo i jen hýbat palcem. S mou profesí – výtvarnice a lektorka výtvarných kurzů – opravdu neveselá existence 🙁 Nehledě na to, že jsem si nemohla pořádně užívat ani dcerku. Neplánované, „náhodné“ setkání s Andrea Asiya Keilová ovšem způsobilo nečekaný zvrat – v parku na lavičce mi ruku prohlídla, promasírovala, ukázala mi odkud vlastně to zápěstí bolí a ruka byla hned lepší ! Doma jsem si ruku masírovala a protahovala a za 3 dny jsem byla bez jakýchkoliv potíží !!! 🙂 Takže jen a jen doporučuju a nemůžu se ti, Andri, doděkovat 🙂)

Miroslava Meixnerová, výtvarnice

Nejlepší masáž na jaké jsem kdy byla. Skvělá relaxační masáž zad při sedavém zaměstnání plus výborná reflexní masáž nohou po které mě poprvé v životě nebolí vybočený palec. Rozhodně se budu ráda vracet 🙂

 

Kateřina Cachia

Masáž od Andrei se mi velmi líbí, myslím si, ze to dělá skvěle.

Diana, krejčová