Dornova metoda plus

Dornova metoda PLUS – nejúčinnější pomoc při bolestech zad a kloubů! Je to velmi šetrný manuální způsob pomoci při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Pomáhá korigovat vysunuté obratle, skoliozy, bolavá ramena, kyčle, kolena, klouby, délku končetin a tím dochází k nápravě pohybového aparátu. Pomáhá léčit i migrény.

Naučím vás a provedu všemi postupy a cviky, kterými budete sami schopni udržovat stav vašeho organismu. Tato metoda však vyžaduje i vaši aktivitu a trpělivost, ale odměnou za vynaložené úsilí bude velká úleva od nesčetných problémů. A to se poté projeví i úlevou po psychické stránce.

Původ této metody je z jižního Německa, kde ji znovu objevil Dieter Dorn (1938 – 2011). V Německu se tato skvělá metoda praktikuje již 35 let a těší se u pacientů, terapeutů a lékařů stále větší oblibě.

Do Dornovy metody plus mě zasvětila úžasná terapeutka a certifikovaná lektorka pro Českou republiku Mgr. Zuzana Lehrmanová-Prouzová ( žákyně Dietra Dorna)  a J.Púry.